Aktuální opatření v Beachclubu Liberec ze dne 14.3. 2020

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ V BEACHCLUBU LIBEREC

14.3.2020

V souvislosti s nařízením vlády ČR a stavem nouze platným od 13.3. 14:00 do ODVOLÁNÍ

Opatření pro tréninky  dětí a mládeže beach volejbalu:

  1.      S ohledem na ochranu zdraví dětí, a mládeže se ruší všechny tréninky dětí a mládeže v období od 13.3. 14:00 do odvolání.
  2.      Toto opatření zavádíme z důvodu, že neumíme objektivně zajistit, že se na sportovišti bude nacházet ve stejný čas méně než 30 dětí.
  3.       Všem dětem a mládeži aktuálních kroužků našeho klubu umožníme  hrát zdarma. Podmínkou je napsat smskou na mob.č. 603 43 53 04 – datum, čas, počet + příjmení, abychom mohli koordinovat počet lidí na sportovišti. Rodiče prosíme,  pokud nemáte objednaný kurt, aby jste do areálu nevjížděli, ani nevstupovali.

Rozhodnutí pro ostatní trvalé rezervace a veřejnost:

  1.      Večerní tréninky pro dospělé se ruší od 13.3. do odvolání.
  2.      Trvalé rezervace a veřejnost v běžném režimu (respektujeme nařízení vlády o   shromažďování maximálně 30 osob ve stejný čas na stejném místě).

Další opatření nad rámec rozhodnutí vlády ČR, které se týkají sportovišť:

  1.      V období od 13.3. 14:00 do odvolání uzavíráme sprchy. Šatny a WC jsou v běžném provozu, ale prosíme všechny hráče, aby chodili na sportoviště již převlečeni a minimalizovali vstup do šaten a tím blízkému kontaktu s dalšími hráči.
  2.      Maximální obsazenost kurtu jsou čtyři hráči.
  3.      Na objednanou rezervaci přicházejte nejdříve 10 min před začátkem.
  4.      Prosíme, respektujte pokyny prevenci onemocnění: dbejte na osobní hygienu, v případě nemoci, nebo nařízené karantény nenavštěvujte naše sportoviště.
  5.      Pokyny pro prevenci vzniku onemocnění uvedených např. na webu SZÚ.

Mgr. Vida Karbanová (jednatelka)